Casa / Crystals / 9HT10D-32.768KEZY-T
minImg
9HT10D-32.768KEZY-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
9HT10D-32.768KEZY-T
Descrizione:
3.0X1.5 - 32.768KHZ QUARTZ XTAL
Guida per l'utente
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Ratings -
Series 9HT10D
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 32.768 kHz