Casa / Crystals / 9HT11-32.768KDZC-T
minImg
9HT11-32.768KDZC-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
9HT11-32.768KDZC-T
Descrizione:
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
In magazzino : 22363
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Ratings -
Series 9HT11
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 32.768 kHz