Casa / Crystals / 9HT7-32.768KAZY-T
minImg
9HT7-32.768KAZY-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
9HT7-32.768KAZY-T
Produttore:
TXC CORPORATION
Descrizione:
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.264" L x 0.055" W (6.70mm x 1.40mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 65 kOhms
Ratings -
Series 9HT7
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 4-SMD, Flat Leads
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 32.768 kHz