Casa / Crystals / 9HT7-32.768KBZY-T
minImg
9HT7-32.768KBZY-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
9HT7-32.768KBZY-T
Descrizione:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
In magazzino : 2856
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.264" L x 0.055" W (6.70mm x 1.40mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 65 kOhms
Ratings -
Series 9HT7
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 4-SMD, Flat Leads
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 32.768 kHz