Sanyo Denki America Inc.
Prodotto No:
9RA1224P1K0011
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
120X38MM 24VDC RBLS TACH/PWM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$42.693
$42.693
10
$38.9918
$389.918
25
$37.51094
$937.7735
50
$35.04303
$1752.1515
100
$32.328405
$3232.8405
250
$31.834804
$7958.701
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Air Flow | 158.0 CFM (4.42m³/min) |
| Noise | 50.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.480A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 21.6 ~ 26.4VDC |
| RPM | 4700 RPM |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.683 in H2O (170.0 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | Varies Based on Temperature |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 120 |
| Power (Watts) | 11.5 W |
| Package | Box |