9T04021A45R3CAHF3
YAGEO
Prodotto No:
9T04021A45R3CAHF3
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
0402
Descrizione:
RES SMD 45.3OHM 0.25% 1/16W 0402
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0402
Resistance 45.3 Ohms
Series RT
Power (Watts) 0.063W, 1/16W