Sanyo Denki America Inc.
Prodotto No:
9WF0624H702
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$20.691
$20.691
10
$18.89645
$188.9645
25
$18.1792
$454.48
50
$16.98315
$849.1575
100
$15.66759
$1566.759
250
$15.428418
$3857.1045
500
$15.308832
$7654.416
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Air Flow | 18.3 CFM (0.512m³/min) |
| Noise | 44.0dB(A) |
| Ingress Protection | Oil Resistant |
| Current Rating (Amps) | 0.120A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 20.4 ~ 27.6VDC |
| RPM | 6800 RPM |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | - |
| Width | 15.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.380 in H2O (94.6 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 60mm L x 60mm H |
| Weight | 0.137 lb (62.14 g) |
| Lifetime @ Temp. | 40000 Hrs @ 60°C |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 60WF |
| Power (Watts) | 2.88 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | 9WF0624 |