Sanyo Denki America Inc.
Prodotto No:
9WPA0624P4G2011
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
60X25MM 24VDC IP68 RBLS -40C TAC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$66.918
$66.918
10
$60.5416
$605.416
25
$56.55882
$1413.9705
50
$55.76234
$2788.117
100
$51.38094
$5138.094
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | - |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Square - 60mm L x 60mm H |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| Weight | - |
| RPM | 2400 RPM, 8250 RPM |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 60W |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) |
| Package | Box |
| Width | 25.00mm |