Sanyo Denki America Inc.
Prodotto No:
9WPA0912P4G201
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
92X25MM 12VDC IP68 -40C TACH PWM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$79.933
$79.933
10
$72.32255
$723.2255
25
$67.56476
$1689.119
50
$66.61305
$3330.6525
100
$61.37912
$6137.912
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Air Flow | 86.5 CFM (2.42m³/min) |
| Noise | 47.0dB(A) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Static Pressure | 0.510 in H2O (127.0 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 0.500A |
| Approval Agency | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square - 92mm L x 92mm H |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 10.8 ~ 13.2VDC |
| Weight | - |
| RPM | 5700 RPM |
| Lifetime @ Temp. | 40000 Hrs @ 60°C |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 92W |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Package | Box |
| Width | 25.20mm |