Sanyo Denki America Inc.
Prodotto No:
9WV1224P1H012
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
120X38MM, DC, 24V,SPLASH PROOF,R
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$68.894
$68.894
10
$62.3314
$623.314
25
$58.23044
$1455.761
50
$57.41002
$2870.501
100
$52.899325
$5289.9325
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Air Flow | - |
| Noise | 58.5dB(A) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 0.800A |
| Approval Agency | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Termination | 4 Position Rectangular Connector |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Square - 120.1mm L x 120.1mm H |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 20.4 ~ 27.6VDC |
| RPM | 5200 RPM |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 120W |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Width | 38.00mm |
| Base Product Number | 9WV1224 |