A60F1R6TB250T
Amotech
Prodotto No:
A60F1R6TB250T
Descrizione:
CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 0805
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Ratings -
Series -
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Amotech
Capacitance 1.6 pF