A60L1R8TB200T
Amotech
Prodotto No:
A60L1R8TB200T
Descrizione:
CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0402
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Ratings -
Series -
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr Amotech
Capacitance 1.8 pF