A80B1R8TB500T
Amotech
Prodotto No:
A80B1R8TB500T
Produttore:
Amotech
Descrizione:
CAP CER 1.8PF 250V C0G/NP0 1111
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Mfr Amotech
Capacitance 1.8 pF