A80B751JT050T
Amotech
Prodotto No:
A80B751JT050T
Descrizione:
CAP CER 750PF 50V C0G/NP0 1111
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Thickness (Max) 0.070" (1.78mm)
Mfr Amotech
Capacitance 750 pF