AB-EZP10C-A3-K57
American Bright Optoelectronics Corporation
Prodotto No:
AB-EZP10C-A3-K57
Pacchetto:
3030
Descrizione:
1.0W 12V CCT 5700K CRI80 3030 EM
In magazzino : 3990
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.020" (0.52mm)
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) 70
Current - Test -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Lumens/Watt @ Current - Test -
Thermal Resistance of Package 15°C/W
Product Status Active
Supplier Device Package 3030
Series AB-EZP
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr American Bright Optoelectronics Corporation
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 12V
Flux @ 85°C, Current - Test 90lm (Typ)
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 110lm (Typ)