AB-EZP10C-B3-K57
American Bright Optoelectronics Corporation
Prodotto No:
AB-EZP10C-B3-K57
Descrizione:
1.0W 24V CCT 5700K CRI80 3030 EM
In magazzino : 4000
Prezzo Ext
  • 2000
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.020" (0.52mm)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Lumens/Watt @ Current - Test -
Thermal Resistance of Package 15°C/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 24V
Flux @ 85°C, Current - Test 90lm (Typ)
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 110lm (Typ)