AC0612MRX7R9BB103
YAGEO
Prodotto No:
AC0612MRX7R9BB103
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
0612 (1632 Metric)
Descrizione:
CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 0612
In magazzino : 4000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Supplier Device Package 0612 (1632 Metric)
Ratings AEC-Q200
Series AC
Package / Case 0612 (1632 Metric)
Mfr YAGEO
Capacitance 10000pF