Casa / Ceramic Capacitors / AC1206JKNPOCBN220
minImg
AC1206JKNPOCBN220
YAGEO
Prodotto No:
AC1206JKNPOCBN220
Descrizione:
CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 1206
In magazzino : 5400
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Series AC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 22 pF