AC1218FK-074K99L
YAGEO
Prodotto No:
AC1218FK-074K99L
Pacchetto:
1218
Descrizione:
RES 4.99K OHM 1% 1W 1218
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1218
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.99 kOhms
Series AC
Power (Watts) 1W