AC2512FK-7W16R9L
YAGEO
Prodotto No:
AC2512FK-7W16R9L
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 16.9 OHM 1% 2W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 16.9 Ohms
Series AC
Power (Watts) 2W