Casa / SAW Filters / AFS20A02-1575.42-T3
minImg
AFS20A02-1575.42-T3
Abracon LLC
Prodotto No:
AFS20A02-1575.42-T3
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
FILTER SAW 1.575GHZ 4SMD
Guida per l'utente
Insertion Loss 1.15dB
Applications General Purpose
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.035" (0.90mm)
Product Status Active
Ratings -
Frequency - Center 1.575GHz
Series -
Package / Case 4-SMD, No Lead
Bandwidth 2MHz