AHA50AFB-205R
YAGEO
Prodotto No:
AHA50AFB-205R
Produttore:
YAGEO
Descrizione:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 205 OHM 1
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.650" (16.50mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 205 Ohms
Series AHA
Power (Watts) 50W