Casa / Fixed Inductors / AIMC-0402-22NJ-T
minImg
AIMC-0402-22NJ-T
Abracon LLC
Prodotto No:
AIMC-0402-22NJ-T
Pacchetto:
0402 (1005 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 22NH 300MA 850MOHM SMD
In magazzino : 9800
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 8 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 850mOhm Max
Inductance 22 nH
Series AIMC-0402
Type Multilayer
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.9GHz