Casa / Fixed Inductors / AISC-0402F-70NJ-T
minImg
AISC-0402F-70NJ-T
Abracon LLC
Prodotto No:
AISC-0402F-70NJ-T
Produttore:
Abracon LLC
Pacchetto:
0402
Descrizione:
FIXED IND 70NH 820MA 120MOHM SMD
In magazzino : 7339
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 820 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0402
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 70 nH
Series AISC-0402F
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 1.3GHz