AIUR-03-1R0M
Abracon LLC
Prodotto No:
AIUR-03-1R0M
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
FIXED IND 1UH 3.5A 13 MOHM TH
In magazzino : 742
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 10A
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.354" Dia (9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 13mOhm Max
Inductance 1 µH
Series AIUR-03
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 150MHz