AIUR-09-120M
Abracon LLC
Prodotto No:
AIUR-09-120M
Descrizione:
FIXED IND 12UH 3.3A 54 MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.3 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 54mOhm Max
Inductance 12 µH