AIUR-09-471K
Abracon LLC
Prodotto No:
AIUR-09-471K
Descrizione:
FIXED IND 470UH 570MA 1.5 OHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 570 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.5Ohm Max
Inductance 470 µH