AIUR-11-332K
Abracon LLC
Prodotto No:
AIUR-11-332K
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
FIXED IND 3.3MH 150MA 6.72OHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 225mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.450" (11.43mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 150 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.375" Dia (9.53mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.72Ohm Max
Inductance 3.3 mH