AIUR-11-3R9M
Abracon LLC
Prodotto No:
AIUR-11-3R9M
Descrizione:
FIXED IND 3.9UH 1.6A 22 MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 6.8A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.450" (11.43mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.375" Dia (9.53mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 22mOhm Max
Inductance 3.9 µH