Casa / Oscillators / AOCJY1-12.800MHZ-E-SW
minImg
AOCJY1-12.800MHZ-E-SW
Abracon LLC
Prodotto No:
AOCJY1-12.800MHZ-E-SW
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
XTAL OSC VCOCXO 12.8000MHZ SNWV
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.334" (8.48mm)
Frequency Stability ±200ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series AOCJY1
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Voltage - Supply 3.3V
Output Sine Wave
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz