Casa / Oscillators / AOCJY3B-26.000MHZ-E-SW
minImg
AOCJY3B-26.000MHZ-E-SW
Abracon LLC
Prodotto No:
AOCJY3B-26.000MHZ-E-SW
Descrizione:
XTAL OSC VCOCXO 26.0000MHZ SNWV
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.512" (13.00mm)
Frequency Stability ±10ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Series AOCJY3
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
Voltage - Supply 12V
Output Sine Wave
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 26 MHz