Casa / RF Antennas / APAE1575R1240ABDD1-T
minImg
APAE1575R1240ABDD1-T
Abracon LLC
Prodotto No:
APAE1575R1240ABDD1-T
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
In magazzino : 414
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Frequency Range 1.591GHz ~ 1.595GHz
Applications GPS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination Pin
Mounting Type Adhesive
Height (Max) 0.181" (4.60mm)
Product Status Active
RF Family/Standard Navigation
VSWR 1.5
Series APAE
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 1.575GHz
Mfr Abracon LLC
Features -
Return Loss -
Package Tray
Gain 0.6dBic
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)