Casa / Oscillators / ASTMLPD-18-25.000MHZ-LJ-E
minImg
ASTMLPD-18-25.000MHZ-LJ-E
Abracon LLC
Prodotto No:
ASTMLPD-18-25.000MHZ-LJ-E
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 5.6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ASTMLP
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVCMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator MEMS
Frequency 25 MHz