Casa / Oscillators / ASTMUPCV-33-125.000MHZ-EJ-E-T
minImg
ASTMUPCV-33-125.000MHZ-EJ-E-T
Abracon LLC
Prodotto No:
ASTMUPCV-33-125.000MHZ-EJ-E-T
Descrizione:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 31mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 36mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ASTMUPC
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator MEMS
Frequency 125 MHz