Casa / Oscillators / ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LJ-E
minImg
ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LJ-E
Abracon LLC
Prodotto No:
ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LJ-E
Descrizione:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 35mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 55mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ASTMUPLD
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Base Resonator MEMS
Frequency 125 MHz