Casa / Oscillators / ASTMUPLDV-200.000MHZ-LJ-E-T3
minImg
ASTMUPLDV-200.000MHZ-LJ-E-T3
Abracon LLC
Prodotto No:
ASTMUPLDV-200.000MHZ-LJ-E-T3
Descrizione:
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 35mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 55mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ASTMUPLD
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Output LVDS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator MEMS
Frequency 200 MHz