AT0603BRE0712K1L
YAGEO
Prodotto No:
AT0603BRE0712K1L
Descrizione:
RES 12.1K OHM 0.1% 1/10W 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 12.1 kOhms
Series AT
Power (Watts) 0.1W, 1/10W