Casa / Heat Sinks / ATS-15E-92-C3-R0
minImg
ATS-15E-92-C3-R0
Advanced Thermal Solutions Inc.
Prodotto No:
ATS-15E-92-C3-R0
Descrizione:
HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
Product Status Active
Fin Height 0.590" (15.00mm)
Series pushPIN™
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 16.58°C/W @ 100 LFM
Type Top Mount
Length 1.575" (40.00mm)
Material Finish Blue Anodized
Package Bulk
Attachment Method Push Pin
Width 1.575" (40.00mm)