Casa / Oscillators / ATXAIG-13-A-37.400MHZ-E05
minImg
ATXAIG-13-A-37.400MHZ-E05
Abracon LLC
Prodotto No:
ATXAIG-13-A-37.400MHZ-E05
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 37.4MHZ CLPSN 3.0V
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 2.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series ATXAIG-13
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 37.4 MHz