Casa / Resonators / AWSCR-24.00MTD-T
minImg
AWSCR-24.00MTD-T
Abracon LLC
Prodotto No:
AWSCR-24.00MTD-T
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
CERAMIC RES 24.0000MHZ 15PF SMD
Guida per l'utente
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Stability ±0.5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.161" W (4.70mm x 4.10mm)
Product Status Obsolete
Series AWSCR-MT
Type Ceramic
Package / Case 3-SMD, Non-Standard
Mfr Abracon LLC
Frequency 24 MHz
Capacitance 15 pF
Features Built in Capacitor
Height 0.067" (1.70mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 40 Ohms