Casa / Resonators / AWSCR-25.00CW-T
minImg
AWSCR-25.00CW-T
Abracon LLC
Prodotto No:
AWSCR-25.00CW-T
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
CERAMIC RES 25.0000MHZ 10PF SMD
In magazzino : 23603
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Frequency Stability ±0.2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Series AWSCR-CW
Type Ceramic
Package / Case 3-SMD, Non-Standard
Mfr Abracon LLC
Frequency 25 MHz
Capacitance 10 pF
Features Built in Capacitor
Height 0.047" (1.19mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 60 Ohms