Casa / Resonators / AWSCR-32.00CV-T
minImg
AWSCR-32.00CV-T
Abracon LLC
Prodotto No:
AWSCR-32.00CV-T
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
CERAMIC RES 32.0000MHZ 5PF SMD
In magazzino : 2512
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Frequency Stability ±0.3%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
Product Status Active
Series AWSCR-CV
Type Ceramic
Package / Case 3-SMD, Non-Standard
Mfr Abracon LLC
Frequency 32 MHz
Capacitance 5 pF
Features Built in Capacitor
Height 0.039" (1.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 40 Ohms