Casa / Resonators / AWSCR-8.00CELB-C10-T3
minImg
AWSCR-8.00CELB-C10-T3
Abracon LLC
Prodotto No:
AWSCR-8.00CELB-C10-T3
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
CERAMIC RES 8.0000MHZ 10PF SMD
In magazzino : 13391
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency Stability ±0.2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Product Status Active
Series AWSCR-CELB
Type Ceramic
Package / Case 3-SMD, Non-Standard
Mfr Abracon LLC
Frequency 8 MHz
Capacitance 10 pF
Features Built in Capacitor
Height 0.039" (1.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 40 Ohms