Casa / Oscillators / AX3HAF1-114.2850T
minImg
AX3HAF1-114.2850T
Abracon LLC
Prodotto No:
AX3HAF1-114.2850T
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
XTAL OSC XO 114.285MHZ 3.3V HCSL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ClearClock™ AX3
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCSL
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 114.285 MHz