Casa / Oscillators / AX5DBF3-737.2800T
minImg
AX5DBF3-737.2800T
Abracon LLC
Prodotto No:
AX5DBF3-737.2800T
Descrizione:
OSC XO 737.28MHZ 2.5V LVDS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 70mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 737.28 MHz