Casa / Oscillators / AX5HBF1-153.6000C
minImg
AX5HBF1-153.6000C
Abracon LLC
Prodotto No:
AX5HBF1-153.6000C
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
OSC XO 153.6MHZ 2.5V HCSL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 80mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 90mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
Series ClearClock™ AX5
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCSL
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 153.6 MHz