Casa / Oscillators / AX5PAF1-400.0000T
minImg
AX5PAF1-400.0000T
Abracon LLC
Prodotto No:
AX5PAF1-400.0000T
Descrizione:
OSC XO 400MHZ 3.3V LVPECL
In magazzino : 250
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 100mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 110mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 400 MHz