Casa / Oscillators / AX5PAF2-50.0000
minImg
AX5PAF2-50.0000
Abracon LLC
Prodotto No:
AX5PAF2-50.0000
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
OSC XO 50MHZ 3.3V LVPECL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 100mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 110mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ClearClock™ AX5
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 50 MHz