Casa / Oscillators / AX7DBF1-172.7539
minImg
AX7DBF1-172.7539
Abracon LLC
Prodotto No:
AX7DBF1-172.7539
Descrizione:
XTAL OSC XO 172.7539MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 65mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 172.7539 MHz