AZ943-1AH-24DEF
American Zettler
Prodotto No:
AZ943-1AH-24DEF
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V
In magazzino : 798
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 110°C
Switching Voltage 277VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 15 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 15 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 1.6 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Seal Rating Sealed - Fully
Relay Type General Purpose
Coil Insulation Class F
Series -
Operate Time 10 ms
Mfr American Zettler
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 18 VDC